poniedziałek, 20 grudnia 2010

Co za dzień... I znowu prezenty!Moja ukraińska przyjaciółka Irina, jest bardzo mądrą kobietą. Tłumaczy rzeczy skomplikowane prostymi słowami, które mają niezwykłą moc - trafiają prosto w serce. Dzisiejszy dzień był dla mnie dowodem na jedną z tez Iriny - w życiu, podobnie jak w przyrodzie, panuje równowaga. Gdy dajesz, zawsze otrzymujesz coś w zamian, zupełnie się tego nie spodziewając. W życiu nie ma miejsca na pustkę. Każde wolne miejsce zaraz się wypełnia, trzeba tylko trochę poczekać.
Pisząc bloga daję Wam cząstkę siebie. Część mojego życia trafia do Was i wraca, wraca w niezwykłych formach. Jedna z czytelniczek napisała mi niedawno: "Dziękuję za tego bloga, dzięki niemu moje dzieci są szczęśliwsze". Ja też...
Przez to moje pisanie poznaję niezwykłe osoby. Nigdy bym ich nie spotkała, gdyby nie blog. Jedną z nich jest kobieta wyjątkowa, której talent możecie podziwiać m.in. w magazynie "Lawendowy Dom". To gospodyni rubryki "Laboratorium Flory" i autorka bloga pod tą samą nazwą. Basiu, bardzo Ci dziękuję za Twoją wrażliwość, talent i ciepło. Spójrzcie, co dziś dostałam od tej wspaniałej osoby:Zajrzyjcie koniecznie do Laboratorium Flory.
Teraz moja kolej, wszak trzeba zachować równowagę. Dziś dotarł do mnie smakowity kalendarz. Tematem przewodnim są desery z różnych zakątków Europy. Znajdziecie w nim dwanaście oryginalnych przepisów zilustrowanych naszymi zdjęciami. Jest to seria limitowana, nie można jej nigdzie kupić, za to można zdobyć w bardzo prosty sposób.Wystarczy wpisać się w komentarzach na Facebooku w profilu Lawendowy Dom. Sporo tam ciekawostek, nowości i konkursów. Ten profil powstał po to, żebyśmy mieli ze sobą kontakt między kolejnymi wydaniami magazynu.

Czy pamiętacie o konkursach, które zorganizowaliśmy dla Was na łamach magazynu? Piszcie, piszcie, bo czas powoli ucieka. I wiadomość z ostatniej chwili. Biały ciastek osiągnął na aukcji charytatywnej zawrotną cenę 350 zł! Pozdrawiam Was ciepło.

Zdjęcia: Lubo Lipov

10 komentarzy:

Decofabryka pisze...

Flora robi cudowne przedmioty... ja jestem zakochana w jej broszkach i wiankach :) A po kalendarz ustawiłam się już na Facebooku :) Piękne zdjęcia~!

Gosze pisze...

Beata, masz mądrą przyjaciółkę, ja też w tym miesiącu wiele dostałam i staram się dawać jeszcze więcej. Mam wrażenie, że dobrzy ludzie się przyciągają i niby to takie proste... :)
pozdrawiam ciepło!

Flora pisze...

oj... aż się zarumieniłam...
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa... dodają skrzydeł jak nie wiem co!
Ciepłe pozdrowienia z południa przesyłam... ;-))))

Euforka pisze...

prezent śliczny tak samo jak kalendarz :)
kto wie? może się uda ;) pozdrawiam

Joanna pisze...

zapisuję się :)

CookingJ pisze...

przesliczny wieniec!!:)

Anna z Drzwi do lata.... pisze...

Jaki piękny ten wieniec... Talent przeogromny...

basja pisze...

radosnych Świąt :)

kabamaiga pisze...

Przepiękne.
Beato dla całej Waszej rodziny spokojnych Świąt pełnych miłości i usmiechu.

Mona pisze...

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Drzewa ptakom, ptaki drzewom.
W wiewie wiatru płatkom śniegu.
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku;
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
A gdy wszyscy usną wreszcie
moc igliwia zapach niesie.

Seweryn Krajewski

WESOŁYCH ŚWIĄT...

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails