sobota, 26 listopada 2011

Nagrody wędrują do... czyli ogłoszenie wyników konkursów!Prace nad zimowym wydaniem magazynu "Lawendowy Dom" powoli dobiegają końca. Będzie zimowo, ale nie zimno. Różne nastroje, kolory i smaki.
Dziś przyszedł czas na ogłoszenie wyników naszych jesiennych konkursów. Dziękuję bardzo za wsparcie i liczne dowody sympatii z Waszej strony. Dziękujemy za tak liczny udział w naszych zabawach, a teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Zacznę od ogłoszenia wyników IV edycji konkursu "Przepis na 5!".

Panie i Panowie, Lawendowy Dom i Vivamix, polski dystrybutor sprzętu KitchenAid, mają zaszczyt ogłosić wyniki konkursu "Przepis na 5"! Nagrodę główną - nowy model blendera Artisan KitchenAid, w pełnym pozytywnej energii, żółtym kolorze otrzymuje... Karolina Szurkało!
Nagrody w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej przepisów zgłoszonych do konkursu otrzymują: Klaudia Juraszek, Wojciech Drożdż i Katarzyna Nawrotek.

Teraz kolej na "Moją jesień".

Lawendowy Dom i ceniony za unikalne wzory i perfekcyjną jakość Villeroy & Boch mają przyjemność ogłosić, że dwa zestawy porcelany dla sześciu osób, z ponadczasowej linii Royal wędrują do Anna Brodowskiej i Tomasza Tworusa.

Gratuluję serdecznie wszystkim zwycięzcom. Chcę też raz jeszcze serdecznie podziękować naszym niezawodnym partnerom, dzięki którym możemy organizować wszystkie te wspaniałe konkursy.

9 komentarzy:

Kini^^ pisze...

gratulacje dla Zwycięzców :)
czy będzie można gdzieś oglądnąć jesienne zdjęcia Laureatów? :)

MALOWANY IMBRYCZEK pisze...

Gratulacje dla zwycięzców!!!

Ana pisze...

Gratuluję zwycięzcom!! I muszę powiedzieć, że właśnie dziś zrobiłam z moją córcią po raz pierwszy wieniec z popcornu - dzięki wejściu w posiadanie Pani ksiązki:) I u nas pyszni się teraz na okapie:)

making baking and creating pisze...

ehh... no nie ja tym razem ;)

Serdecznie gratuluję zwycięzcom:)

dotblogg pisze...

ale fajny wieniec popcornowy!:))
gratulacje dla zwycięzców;)
pozdrowienia!
j

Kulinarne przygody po dwóch stronach oceanu pisze...

Gratulacje dla Zwycięzców:)

Może następnym razem będę ja;)


Pozdrowienia

Karolina pisze...

to ja, to ja! Ależ się cieszę! Dziękuję bardzo! To mój pierwszy konkurs i taki szczęśliwy :) A propos, mój peeling mam w lodówce non stop ;)

Bree pisze...

Gratulacje dla dziewczyn, nagroda wysmienita.pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Kochani, skrzynka pocztowa Wam nie działa!!!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails