czwartek, 25 sierpnia 2011

Dziś nagrody rozdajemy, czyli ogłoszenie wyników konkursów!Prace nad jesiennym wydaniem magazynu "Lawendowy Dom" powoli dobiegają końca. Będzie kolorowo, smacznie i myślę, że ciekawie. Dziękuję bardzo za wsparcie i liczne dowody sympatii, które wciąż do nas docierają. Jak pamiętacie, w numerze letnim zaproponowaliśmy udział w kilku konkursach. Dziękujemy za tak liczny udział w naszych zabawach, a teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Najpierw oczekiwane przez wszystkich wyniki III edycji konkursu "Przepis na 5!".

Panie i Panowie, Lawendowy Dom i Vivamix, polski dystrybutor sprzętu KitchenAid, mają zaszczyt ogłosić wyniki konkursu "Przepis na 5"! Nagrodę główną - wielofunkcyjny planetarny mikser KitchenAid w pięknym jasnoniebieskim kolorze, wraz z zestawem do makaronu otrzymuje Gosia Kalemba-Drożdż.
Nagrody w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej potraw zgłoszonych do konkursu otrzymują: Aleksandra Kościelak i jej makaronowe kieszonki z grilla, Bogumiła Wróbel z prostą i pyszną zupą lubczykową oraz Iwona Lidwin z propozycją na jesienny makaron.

Teraz kolej na "Niezłe ziółko".

Lawendowy Dom i ceniony za unikalne wzory i perfekcyjną jakość Villeroy & Boch mają przyjemność ogłosić, że dwa zestawy porcelany dla czterech osób, z najnowszej linii Althea wędrują do Urszuli Kwiatkowskiej i Bogumiły Rybarczyk.

No i konkurs na "Moje wymarzone wakacje", do którego zaprosiliśmy dzieci.

Lawendowy Dom i Świat Książki mają przyjemność poinformować, że 5 kompletów książek: „Dzieciaki do kuchni, czyli rodzinne gotowanie”, „W co się bawić, czyli przyjęcia dla dzieci”, „Dzieciaki szykują święta”, „Dzieciaki w domu się nie nudzą” i „Dzieciaki w naturze” trafiają do Dominika Knera (lat 5), Helenki Wirkus (lat 5),Olgi Fogiel (lat 5), Emilki Nowocień (lat 7) i Zuzi Kobyłańskiej (lat 4,5).

Gratuluję serdecznie wszystkim zwycięzcom. Chcę też raz jeszcze serdecznie podziękować naszym niezawodnym partnerom, dzięki którym możemy organizować wszystkie te wspaniałe konkursy.

Życzę Wam pięknych ostatnich dni wakacji. Do zobaczenia!

13 komentarzy:

Anonimowy pisze...

gratulacje dla zycięzców :)

OlaCruz pisze...

Ile miłych wiadomości w jednym wpisie! Super dbacie o czytelników :)

Lili Natura.pl - Kosmetyki Naturalne pisze...

jaka szkoda...... gratuluję:) Może następnym razem!

Karolina pisze...

Gratulacje

zauberi pisze...

hihi :) cieszę się, że moja ukochana zupka będzie profesjonalnie sfotografowana - Mamo gratuluję! :)

od-kuchni pisze...

aaaa :) Ale się cieszę :) Już nie mogę doczekać się nowych zdjęć robionych na tej porcelanie:D Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Mammamisia pisze...

W imieniu Dominika serdecznie dziękuję. Cieszę się, że udało się wygrać nagrody książkowe. Gratuluję innym zwycięzcom. Pozdrawiam! Iza

Gosia pisze...

najserdeczniejsze gratulacje dla zwyciezcow :)

Katarzyna pisze...

i ja się dołączam do gratulacji; ach, piękne nagrody!!!!
pozdrawiam z upalnej (wreszcie) Łodzi
:)

dotblogg pisze...

och! me serce krwawi...ale gratuluję wygranym!;)
pozdrowienia!
J

misbasia pisze...

Serdeczne gratulacje :)

Renata pisze...

Gratuluję zwycięzcom wspaniałych nagród . Za każdym razem podziwiam te książki , kiedy jestem w Empiku .Cudne !

aczp pisze...

Gratuluję i nie ukrywam ZAZDROSZCZĘ !!!!! i czekam na kolejne konkursowe smakołyki... :-)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails