Dania muszą być proste. I smaczne. I cieszyć oko. Takie są właśnie dzisiejsze propozycje na spotkania pod gołym niebem. To część większego materiału, który znajdziecie w majowym "Moim Gotowaniu", w rubryce "Przyjęcia u Kręglickich".
Przy grillu spotkali się trzej fantastyczni mężczyźni z Grecji, Włoch i Bułgarii, by udowodnić, że kuchnia nie zna granic, a smaki różnych krajów wzajemnie się łączą i uzupełniają.
Jak widać "sekcja bułgarska" przygotowała pastę z bakłażana, kolorową sałatkę z pieczonej papryki oraz klasyk nad klasyki - kebabczeta.
Kochani, wracam, powoli wracam do Was po ciężkich doświadczeniach ostatnich dni. Dziękuję za wsparcie, za Wasze ciepłe słowa i współczucie. Dziękuję z całego serca.
cos wspaniałego, takie chwile i takie jedzenie.
OdpowiedzUsuńDania wyglądają bardzo zachęcająco:) Coś czuję, że najbliższy grill wzbogaci się o akcent bułgarski! Pozdrawiam ciepło i życzę spokoju ducha
OdpowiedzUsuńjuż by się chciało tych "biesiad" na świeżym powietrzu :) mniam!
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
www.kuchennapasja.blogspot.com
Kuchnia południowa!
OdpowiedzUsuńprzepyszna, wyrazista i bardzo kolorowa :)
chętnie bym si na tego grilla wprosiła :)
OdpowiedzUsuńI choć Mojego Gotowania nie zasięgnęła bym przepisów, bo bardzo kuszące są!
Z przyjemnością też zajrzałam też ostatnio do Twojej kuchni w 4KĄTACH,
serdeczności :)
Pani Beatko,
OdpowiedzUsuńsałatka z pieczonej papryki wygląda niezwykle zachęcająco :), niesamowite, jak słodka papryka staje się po upieczeniu, uwielbiam!
I... cieszę się, że Panią widzę...
Ewelina
o pamiętam kebabczetta z pobytu na wakacjach. Czekam na cieplejszy dzień by grilować, na północy zimno, dzisiaj deszcz z gradem. Zazdroszczę międzynarodowego grila
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Och, wspaniałe to grillowanie, a dania wygladają tak pysznie!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam Beatko :*
pysznosciiiii !
OdpowiedzUsuńPięknie pachnie! :) Czekam tylko na pogodę,chyba jak wszyscy i zabieram się za grillowanie! :) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńPyszności!
OdpowiedzUsuńTakie dania z grilla to sama rozkosz :)
No i ślinotok!!!!!
OdpowiedzUsuńPysznie wygląda:D
Twojego bloga i pismo odkryłam w czasie chwili relaksu w pracy:) I jest to najprzyjemniejszy relaks jakiego doznałam ostatnio:P Niesamowite pismo:) Mam najnowszy numer oczywiście, ale czy wszystkie konkursy są do sierpnia 2011 roku? Czy może to błąd w druku? Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńMagda
chemiczka.blogspot.com
Dzięki! W sobotę zaczynamy! Grill już wyczyszczony po zimie...
OdpowiedzUsuńTrzym się!
I TE KOLORKI:))))))))MNIAM MNIAM
OdpowiedzUsuńEsc0rts Service near Agra Fort
OdpowiedzUsuńEsc0rts Service in Bhiwadi
B00king of Call Girls
H0usewife Esc0rts in Dehradun
Esc0rts Serv1ce in Gurga0n
Russian Esc0rt Jaipur
f0reigner esc0rts in delhi
Sahara Mall Gurga0n Pr0stitution
S0x 1n Udaipur
S0ex Service In Indore